Kolay Ve Pratik Kullanımlı Barkod Yazıcı

Barkod cihazında son teknolojik yapıya sahip ve taşınabilir bir barkod yazıcı cihaz olan Honeywell PC42T birçok özelliğinden dolayı en fazla satışa sahip cihazlardan birisi oldu. Honeywell marka olarak da sağladığı avantajları sayesinde tercih edilme nedenleri de arttı.

PC 42T barkod yazıcı cihazının belli başlı en önemli özellikleri:

– PC 42 T 203 Dpi çözünürlük sayesinde baskı kalitesi yüksek

PC 42 T Aztec, Code 16K, Code 49, Data Matrix, Dot Code, EAN-8, EAN- 13, EAN, UCC 128, Grid Matrix, HIBC 39, HIBC 128, MaxiCode, MSI (modifiye Plessey), PDF417, Micro PDF417, Planet, Plessey, Postnet, QR-Code, RSS-14 (çeşitleri) dahil, belli başlı tüm 1D ve 2D sembolojileri desteklemesi

– PC 42 T Ribonlu ve ribonsuz yazdırma özelliği

– PC 42 T 10 mm’den 110 mm genişliğinde baskı genişliği özelliği

– PC 42 T Seri, USB ve Ethernet bağlantı özelliği ile uyumlu

– PC 42 T 101,6 mm/s baskı hızı ile zaman kazandırıcı

– PC 42 T 64 MB Flash, 64 MB SDRAM hafızaya sahip

PC 42T barkod yazıcı cihazının avantajları:

297 mm x 226 mm x 177 mm ebatlarında ve 2,5 kg ağırlığında olması kolaylıkla taşınabilmesini ve masa üstü kullanımını ideal hale getiriyor. Ekonomik oluşu da ayrıca bir kazanç sağlarken aynı işlevi gören ve daha pahalı ürünlere karşılık olarak daha hızlı baskı alabiliyorsunuz. Baskı kalitesinin yanı sıra hızı da zaman kazandırır ve ek süre kazandırır ve barkodlarınızı hızlı basabilirsiniz.

Farklı şekillerde bağlantı özelliği, birçok sembolojileri desteklemesi gibi özellikleri de cihazı diğer barkod yazıcılarına göre baskın hale getiriyor. Satış sonrası verdiği hizmetlerde yine barkod yazıcı cihazın cazip hale gelmesi için büyük bir etken. Zaten dünyaca tanınmış bir marka olmasından dolayı garanti gözüyle bakılan barkod yazıcı tüm bu özellikler bir araya gelince tercih edilen konumunda oluyor.

Satın Almak İçin : https://www.barkodcarsi.com/magaza